2 XII 2018 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia powołań do reprezentacji Polski w piłce nożnej chłopców „U-12” (rocznik 2007). W zaszczytnym gronie reprezentantów naszego kraju znalazł się Kasper Siwek, uczeń klasy V A Szkoły Podstawowej w Krasocinie. Selekcji zawodników dokonali trenerzy z Fundacji „Polish Soccer Skills” z Warszawy, którzy, po testach przeprowadzonych w lipcu 2018 r., wybrali 24 reprezentantów spośród 5000 kandydatów.

W styczniu 2019 r. Kasper weźmie udział w zgrupowaniu kadry w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, a wiosną wyjedzie na zgrupowanie zagraniczne, podczas którego nasza reprezentacja zmierzy się z reprezentacjami angielskiej „Premier Ligue”, niemieckiej „Bundesligi”, hiszpańskiej „La Liga” i włoskiej „Serie A”.

Kasper od 2 do 10 roku życia mieszkał w Norymberdze w Niemczech, gdzie przez dwa sezony trenował w pierwszoligowej drużynie 1.FC Nürnberg. Obecnie mieszka w Brygidowie i jest zawodnikiem Hetmana Włoszczowa. Prócz piłki nożnej pasjonuje się badmintonem i podróżami. W dorosłym życiu zamierza być zawodowym piłkarzem lub adwokatem.